X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 28 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

„OC Link4” – nowy pakiet ubezpieczeniowy

2011-03-16 08:34 środa
Link4, lider ubezpieczeń direct, wprowadził do oferty nowy pakiet ubezpieczeniowy – „OC Link4”. Każdy klient towarzystwa, który zdecyduje się na zakup tego produktu, otrzyma, oprócz OC, także „Program Pomocy z samochodem zastępczym”. Dzięki temu będzie mógł skorzystać z dodatkowej usługi, jaką jest samochód zastępczy także jako sprawca kolizji.

Link4 jest pierwszym towarzystwem w Polsce, które wprowadziło do swojej oferty tego typu pakiet. W ramach oferty, właściciel polisy OC, w razie potrzeby, może otrzymać do dyspozycji auto zastępcze na okres do 3 dni. Co jest dużym udogodnieniem dla kierowcy w sytuacji, gdy jego własny samochód w efekcie kolizji został uszkodzony lub zniszczony.

– „Program Pomocy z samochodem zastępczym” istotnie rozszerza zakres świadczeń na rzecz naszych klientów. Zgodnie z zasadami rynkowymi w przypadku kolizji to osoba poszkodowana może wystąpić o samochód zastępczy w ramach OC sprawcy. Natomiast w naszej nowej ofercie świadczenie to gwarantujemy także tym naszym klientom, którzy są sprawcami kolizji i  którzy w zdarzeniu poważnie uszkodzili lub zniszczyli swój własny samochód. Co więcej także w sytuacji, gdy samochód posiadacza „OC Link4” zostanie skradziony – mówi Bartosz Kwieciński, dyrektor ds. Utrzymania Klienta w Link4 i dodaje: – Wprowadzenie przez Link4 nowego typu Programu Pomocy, w ramach pakietu „OC Link4”, potwierdza jednocześnie innowacyjność naszego towarzystwa na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych w Polsce. Link4 był bowiem pierwszym ubezpieczycielem w Polsce, który wprowadził do sprzedaży OC wraz z Programem Pomocy, na który składają się między innymi wsparcie przedstawiciela towarzystwa na miejscu wypadku czy bezpłatne holowanie uszkodzonego auta do warsztatu.

Pakiet „OC Link4” zawierający „Program Pomocy z samochodem zastępczym” dostępny jest w ofercie Link4 od 10 marca 2011 roku. Cena pakietu „OC Link4” jest niższa niż cena ubezpieczenia OC zakupionego u tego ubezpieczyciela na dotychczasowych zasadach. Oznacza to, że każdy klient Link4 ma teraz możliwość zakupu jeszcze tańszego obowiązkowego ubezpieczenia OC swojego auta, otrzymując w pakiecie dodatkową usługę wynajmu samochodu zastępczego.

Informacja prasowa Link4 z dnia 15.03.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Cena odkupienia jednostki uczestnictwa - kwota, według której jednostki uczestnictwa ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.