X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Agencie stop! Rewolucja w sprzedaży ubezpieczeń OC/AC!

2017-03-22 11:34 środa
inagent

Czasy kiedy trzeba było u agenta wybierać spośród co najwyżej dwóch ofert, już dawno minęły. Teraz, dzięki nowoczesnym narzędziom na rynku ubezpieczeń wybór polisy jest znacznie bardziej przyjazny i komfortowy. Jednym z takich narzędzi jest system InAgent.

InAgent wspomaga pracę agentów stacjonarnych współpracujących z kilkoma towarzystwami naraz. Stanowi nie lada rewolucję w branży ubezpieczeń komunikacyjnych, łącząc zalety nie tylko doradców branżowych, lecz również internetowych porównywarek ubezpieczeń komunikacyjnych. Dzięki systemowi InAgent korzyści odczują nie tylko osoby pełniące czynności agencyjne, ale również ich klienci.
 

    Wypróbuj InAgent bezpłatnie!


Czas to pieniądz - 13 towarzystw w jednym miejscu

Posiadanie w swojej ofercie kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych wiązało się dotąd z koniecznością obsługiwania wielu kalkulatorów. Dzięki platformie InAgent nie jest to już konieczne. Dokonując zaledwie jednej kalkulacji, poznamy zestawienie ofert aż 13 towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystko odbywa się w jednym miejscu, a przeliczanie stawek trwa zaledwie parę chwil.

Dla kogo system InAgent?

Program dla agentów ubezpieczeniowych InAgent jest skierowany do osób pełniących czynności agencyjne w placówkach stacjonarnych. Wystarczy jednokrotnie wprowadzić dane do systemu, aby poznać oferty 13 ubezpieczycieli. Dla agentów stacjonarnych przewidziany jest 3-miesięczny okres próbny. Jedynymi wymaganiami technicznymi są dostęp do Internetu i korzystanie z przeglądarki Chrome, która wspiera program InAgent.

Wyliczenie składki prostsze niż kiedykolwiek

InAgent daje możliwość wyliczenia nie tylko podstawowego i obowiązkowego ubezpieczenia OC, ale i innych produktów, jak autocasco, assistance i NNW. Narzędzie ponadto:
  • wspiera proces odnawiania polis,
  • umożliwia zapisywanie kalkulacji i powrót do nich w każdej chwili,
  • gwarantuje przejrzystość oferty dzięki dostępowi do rankingu polis,
  • zapewnia multiagentom stacjonarnym korzystanie ze zniżek i upustów,
  • pozwala skrócić czas kalkulacji i obsłużyć więcej klientów naraz.
Sprzedaż danej polisy odbywa się w systemie danego towarzystwa ubezpieczeniowego. Poza tym do każdej rozpoczętej kalkulacji można wrócić w celu jej edytowania.
 
Więcej informacji o systemie InAgent
Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa Funduszu - suma składek wpłacanych przez członków ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.