X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 10 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Elvia Samochód – ubezpieczenie szyte na miarę

2010-08-10 08:18 wtorek
Kilkudniowa podróż zagraniczna własnym samochodem nie musi wiązać się z koniecznością kupowania ubezpieczenia na cały miesiąc lub na dłuższy okres. Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom podróżniczym Polaków, Mondial Assistance oferuje ubezpieczenie dla osób wyjeżdżających samochodem za granicę. W ramach polisy ochroną objęta może być nawet jednodniowa podróż. Ubezpieczenie Elvia Samochód to koszt zaledwie 5,60 zł za jeden dzień.

Wyjazd za granicę przestaje być synonimem zorganizowanej wycieczki. Polacy coraz częściej decydują się na weekendowy wypad do Pragi lub Berlina czy samodzielne podróże wakacyjne do krajów śródziemnomorskich. Wyjeżdżają także w celach rodzinnych i zawodowych. Niestety wciąż zapominają, że zagraniczny wyjazd własnym samochodem nierozerwalnie łączy się z koniecznością posiadania właściwego ubezpieczenia. Dodatkowym czynnikiem zniechęcającym jest konieczność wykupienia ubezpieczenia na okres zdecydowanie dłuższy niż sam wyjazd. Mimo iż podróże rzadko trwają dłużej niż dwa tygodnie, większość dostępnych polis komunikacyjnych oferuje ubezpieczenie w formie kilkudziesięciodniowych pakietów. Inne rozwiązanie można znaleźć na elvia.pl.

- Organizując wyjazd zagraniczny, powinniśmy myśleć o dostosowaniu długości i zakresu ochrony ubezpieczeniowej do naszych potrzeb. Polisa powinna być szyta na miarę podróży. Dlatego przygotowując ubezpieczenie Elvia Samochód kierowaliśmy się przede wszystkim elastycznością.  Dzięki temu nasi klienci, wybierając się za granicę np. na cztery dni, nie muszą kupować polisy ważnej przez miesiąc, ale produkt gwarantujący bezpieczeństwo w dostosowanym do długości wyjazdu okresie - mówi Rafał Mrozowski, specjalista ds. marketingu w Mondial Assistance.

W skład pakietu Elvia Samochód, niezależnie od długości trwania ochrony ubezpieczeniowej, wchodzą wszystkie usługi, które mogą okazać się potrzebne w trakcie samodzielnej podroży zagranicznej. Są to naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie do serwisu, gdy taka naprawa nie jest możliwa, zakwaterowanie w hotelu dla kierowcy i pasażerów, w sytuacji gdy pojazd odholowany nie może być naprawiony tego samego dnia, a także kontynuacja podróży do miejsca docelowego bądź powrót do miejsca zamieszkania. Elvia Samochód gwarantuje także pojazd zastępczy oraz zapewnia usługi informacyjne, pomoc przy rezerwacji hotelu, biletu lotniczego czy pomoc tłumacza. Mondial Assistance  ponosi także koszty dojazdu ubezpieczonego po odbiór naprawionego pojazdu.

Polisa Elvia Samochód dostępna jest na stronie elvia.pl, a jej zakup zajmuje zaledwie kilka minut. Mondial Assistance, będący właścicielem marki Elvia, poza polisą dla zmotoryzowanych oferuje szereg innych wariantów ubezpieczeń dla podróżnych, takich jak dostępna w trzech wariantach polisa Elvia Podróże, przeznaczone dla wypoczywających na wodą ubezpieczenie Elvia Woda, ochrona dla narciarzy - Elvia Góry, pakiety Elvia Praca czy Biznes, ale także ubezpieczenie Elvia Degustator, przygotowane z myślą o osobach zwiedzających europejskie winnice, uprawiających turystykę winną i kolekcjonujących win.

Kontakt:

Alicja Matyja
Project Coordinator
alicja.matyja@eurorscg.pl
Euro RSCG Sensors
ul.: ul. Marynarska 11
02-674 Warszawa
tel.: +48 (22) 444 0 652
mobile: +48 693 330 009
fax: +48 (22) 444 0 660

Informacja prasowa Mondial Assistance z dnia 09.08.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa netto funduszu - suma składek wpłacanych przez ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.