X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Gdzie kończy się statystyka a zaczyna się życie…WARTA MOTO ASSISTANCE bez ograniczeń

2010-06-21 08:03 poniedziałek
Do końca czerwca trwa promocja ubezpieczeń komunikacyjnych WARTA MOTO ASSISTANCE. Wyróżnikiem oferty jest m.in. brak limitów holowania w kraju, auto zastępcze nawet na cały okres naprawy w pakiecie Platynowym oraz szeroki zakres usług consierge m.in. night-drivera i osobistego asystenta. Ubezpieczenie można wykupić dla każdego pojazdu, także nie ubezpieczonego w WARCIE.

Statystycznie kierowcy najczęściej korzystają z trzech podstawowych rodzajów pomocy assistance:
 • holowania pojazdu
 • usprawnienia pojazdu (rozładowanie się akumulatora, brak paliwa)
 • samochód zastępczy

Sytuacje te to blisko 90% świadczeń realizowanych na rzecz naszych klientów.

Najczęstszym powodem kontaktu z ubezpieczycielem w przypadku ubezpieczeń assistance jest:
 • awaria pojazdu – ponad 60% zgłoszeń,
 • wypadek - blisko 30% zgłoszeń.

W Polsce pomoc assistance udzielana jest najczęściej w dużych miastach, często nieopodal czy wręcz pod domem kierowcy. W tej statystyce prym wiodą – Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gdańsk czy Szczecin. Średni dystans holowania pojazdu nieznacznie przekracza 40 km. Za granicą kierowcy najczęściej potrzebują pomocy w Niemczech, Czechach i na Słowacji. Wzrasta odsetek korzystających z assistance w Austrii, Włoszech i Francji.

Tyle statystyki. Życie rodzi jednak różne sytuacje, w których pomoc ubezpieczyciela może być bardzo przydatna. Przykładem niech będą kluczyki zatrzaśnięte w bagażniku, przegryzione przez gryzonie kable, czy samochód utopiony w kałuży. Pomagaliśmy również miłośnikowi morskiej bryzy, którego samochód ugrzązł w środku plaży.

Zgodnie z hasłem kampanii „Statystyczny Polak nie istnieje!” wielowariantowość produktu WARTA MOTO ASSISTANCE pozawala dopasować go do potrzeb każdego klienta.

Platynowy wariant WARTA MOTO ASSISTANCE zapewnia pomoc w każdej sytuacji. Dzięki opcji consierge klient może skorzystać np. z usługi „night driver”, organizacji wymiany opon lub umycia samochodu na myjni. Dostępna jest też informacja o natężeniu ruchu na drodze, porady w sytuacjach losowych, infolinia pomocy prawnej, a nawet pomoc tłumacza w obcym kraju. Osobisty asystent pomoże klientowi zarezerwować bilety na spektakl, miejsce w hotelu czy w restauracji, dostarczy w jego imieniu kwiaty.

Takie rozwiązania szybko zostały docenione przez klientów. Już w miesiąc po wprowadzeniu WARTA MOTO- ASSISTANCE został uznany ODKRYCIEM ROKU 2010 w 6 edycji programu Laur Konsumenta.

Kontakt:

Biuro Public Relations
rzecznik@warta.pl
Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa WARTA S.A.
ul.: Giełdowa 7/9
01-211 Warszawa
tel.: (+48 22) 634 54 62
fax: (+48 22) 634 56 08

Informacja prasowa Warty z dnia 18.06.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
 • PZU
  2010-10-01 20:17 piątek ~JaKrak | [+] odpowiedz
  Owszem PZU to sprzedaje TEŻ! Warta wprowadzając nowe Assistance (krótkoterminowe w PZU nie kupisz, motocykle i stare auta w Warcie są również ubezpieczane), pobiła wszystkie firmy na głowę i dopiero ... czytaj dalej »
 • 2010-06-21 17:48 poniedziałek ~deana | [+] odpowiedz
  O to PZU już od dawna takie karty sprzedaje i to bez ograniczeń wiekowych dla auta, a nawet na motory.
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przysposobienie - powstanie takiego stosunku pomiędzy przysposabiającym ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.