X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 2 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

HDI Asekuracja: 9 nowych produktów komunikacyjnych HDI Auto

2011-02-11 08:36 piątek
HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń od końca zeszłego roku posiadają w swojej ofercie pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Klienci mogą sami wybierać spośród 9 produktów pakiet, który spełnia ich wymagania.

Klienci mogą wybrać spośród następujących produktów:
 • OC – ubezpieczenie to chroni ubezpieczonego przed finansowymi skutkami ewentualnych szkód wyrządzonych przez kierującego ubezpieczonym pojazdem innymi uczestnikom ruchu w wyniku kolizji, potrącenia, wypadku na terenie Polski, Unii Europejskiej, Chorwacji, Szwajcarii i Norwegii;
 • HDI Opony – ubezpieczenie, które daje gwarancje bezpieczeństwa podróży na terytorium Polski w przypadku uszkodzenia ogumienia: opon, dętek kół w pojeździe;
 • HDI Auto Casco – ubezpieczenie to zapewni finansową rekompensatę w przypadku uszkodzenia lub utraty ubezpieczonego pojazdu. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje wypadki powstałe w Polsce oraz na terytorium całej Europy;
 • HDI GAP Auto Casco – to ubezpieczenie finansowe uzupełniające ubezpieczenie HDI AUTO CASCO. W przypadku kradzieży pojazdu bądź wystąpienia szkody całkowitej ubezpieczyciel pokryje różnicę powstałą pomiędzy kwotą otrzymaną jako odszkodowanie z AC a sumą ubezpieczenia pojazdu na dzień zawarcia umowy;
 • HDI Mini GAP – polisa dedykowana jest dla osób nie posiadających ubezpieczenia HDI AUTO CASCO. W przypadku kradzieży pojazdu ubezpieczony otrzyma nawet do 3 000 zł;
 • HDI Assistance – polisa ta jest gwarantem kontynuacji podróży w razie kolizji, wypadku, awarii technicznej, kradzieży całego pojazdu bądź jego części składowych;
 • HDI Szyby – daje gwarancje podróży na terytorium Polski w przypadku uszkodzenia szyb w ubezpieczonym pojeździe;
 • HDI NNW – obejmuje trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków samochodowych, powstałe u kierowców i pasażerów w związku z ruchem pojazdu;
 • HDI Ochrona Prawna – chroni interesy prawne ubezpieczonego związane z posiadaniem i użytkowaniem ubezpieczonego pojazdu. Zapewnia dostęp do aktualnych aktów prawnych oraz bieżącą konsultację prawną w formie infolinii prawnej – związaną z życiem prywatnym i zawodowym.
Jak zapewnia towarzystwo, tekst Ogólnych Warunków Ubezpieczenia napisany jest przystępnym, zrozumiałym dla każdego językiem.

Ubezpieczyciel, w związku z wprowadzeniem nowej oferty, przygotował specjalną stronę internetowa kochamy4kolka.pl . Klienci znajdą tam wiele interesujących informacji i porad na temat ubezpieczeń komunikacyjnych.

Dodatkowo oferta została wsparta aplikacją DRIVEGET. Jest to aplikacja na telefon komórkowy, która umożliwia szybki kontakt z Centrum POMOCY HDI poprzez specjalny przycisk na ekranie - HDI POMOC. Po jego naciśnięciu zgłaszający awarię łączy się bezpośrednio z Centrum POMOCY HDI.

Źródło: Gazeta Ubezpieczeniowa, PIU, HDI Asekuracja

AZ

Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
 • 2017-03-02 13:31 czwartek ~Tomasz | [+] odpowiedz
  Przestrzegam wszystkich przed tą instytucją. Świadomie okradają klientów przy likwidacji szkody.
 • 2012-07-22 22:51 niedziela ~norbert | [+] odpowiedz
  ta opcja z oponami jest niekulawa. wykupiłem ją przed wyjazdem w góry. ja swoje koło potrafię zmieniać raz-dwa razy na kwartał :/ jeżeli na jezdni będzie leżał jeden jedyny gwóźdź, ja w niego wjadę. i... czytaj dalej »
Najczęściej kradzione
 • VOLKSWAGEN PASSAT
 • VOLKSWAGEN GOLF
 • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa netto na jednostkę uczestnictwa - wartość aktywów netto funduszu w ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.