X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Inter Partner Assistance i Link4: Pakiet OC Link4 z Programem Pomocy z samochodem zastępczym

2011-03-24 08:33 czwartek
Pakiet „OC Link4” z „Programem Pomocy z samochodem zastępczym” gwarantuje pomoc także tym, którzy są sprawcami kolizji i którzy w zdarzeniu poważnie uszkodzili lub zniszczyli swój własny samochód. Organizatorem świadczeń, w tym auta zastępczego na okres 3 dni, jest Inter Partner Assistance. Link4 jest pierwszym towarzystwem w Polsce, które wprowadziło do swojej oferty tego typu pakiet.

Z analiz prowadzonych przez Inter Partner Assistance wynika, że opcja samochodu zastępczego to jedno z najczęściej wykorzystywanych świadczeń w ramach usługi assistance dla flot w 2010 roku. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku odbiorców indywidualnych. W odpowiedzi na powyższe potrzeby rynkowe firma Link4 wprowadziła do swojej oferty Pakiet „OC Link4”, który zawiera „Program Pomocy z samochodem zastępczym”. Za realizację pomocy osobom posiadającym „OC Link4” odpowiada całodobowe Centrum Alarmowe Inter Partner Assistance.

„W naszej ofercie od 10 marca mamy nowy pakiet „OC Link4”, w ramach którego nasz klient otrzymuje do OC „Program pomocy z samochodem zastępczym”. Jedną z dodatkowych usług jest możliwość otrzymania auta zastępczego na okres 3 dni. Nasze rozwiązanie wyznacza nowy kierunek rozwoju pakietów pomocy dodawanych do OC” - mówi Bartosz Kwieciński, dyrektor ds. Utrzymania Klienta w Link4. „Program Pomocy z samochodem zastępczym” istotnie rozszerza zakres świadczeń na rzecz naszych klientów. Dlaczego? Dotychczas na rynku stosowana była praktyka, że to osoba poszkodowana mogła wystąpić o samochód zastępczy w ramach OC sprawcy. Nasza oferta stanowi swoisty przełom - gwarantujemy auto zastępcze także tym naszym klientom, którzy są sprawcami kolizji i którzy w zdarzeniu poważnie uszkodzili lub zniszczyli swój własny samochód. Co więcej pomoc obejmuje także sytuacje, gdy samochód posiadacza „OC Link4” zostanie skradziony.”

„Pakiet usług assistance - zawierający świadczenie samochodu zastępczego - zapewnia kierowcy gwarancję mobilności. W przypadku klienta indywidualnego oznacza to możliwość nieprzerwanej realizacji obowiązków rodzinnych a także służbowych.” – wymienia Łukasz Hajkowski, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu, Inter Partner Assistance Polska S.A. „Nasze Centrum Alarmowe działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę jest do dyspozycji klientów Link 4, których spotkała nietypowa sytuacja na drodze. Oprócz tego posiadacze assistance mogą liczyć na bezgotówkowe odholowanie uszkodzonego pojazdu bezpośrednio do zakładu naprawczego współpracującego lub w inne wskazane miejsce.”

Wprowadzenie do pakietów OC programów pomocy jest korzystne zarówno dla Link4, jak i jego klientów. Towarzystwo zyskuje możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji, klienci Link4 doceniają z kolei korzyści płynące z posiadania pełnej ochrony, nawet jeśli nie stać ich na AC.

Informacja prasowa Inter Partner Assistance z dnia 23.03.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wiek Ubezpieczonego - definiowany jest jako różnica pomiędzy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.