X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Nowe narzędzie do śledzenia statusu likwidacji szkody w AXA Direct

2014-08-20 14:25 środa
Z początkiem lipca AXA Direct udostępniła swoim klientom możliwość śledzenia procesu likwidacji szkody w Internecie. Po zgłoszeniu zdarzenia, kierowcy mogą zalogować się do strony internetowej, gdzie na bieżąco mają dostęp do informacji o postępie likwidacji.

Nowa aplikacja działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych – tabletach czy smartfonach. Jest to jedno z pierwszych tego typu rozwiązań na polskim rynku ubezpieczeniowym. Po zalogowaniu się do serwisu na stronie www.axadirect.pl, poszkodowany może śledzić postęp likwidacji od chwili zgłoszenia szkody, aż do wypłaty odszkodowania.

Wiele uwagi poświęcone zostało przygotowaniu działu pomocy, który w przystępny sposób wyjaśnia klientom skomplikowane procesy likwidacji szkód komunikacyjnych. Każdy z etapów postępowania został dokładnie opisany w krótkich opracowaniach,
z których poszkodowani mogą dowiedzieć się, na czym polegają trwające obecnie działania i jakie dalsze kroki będą podejmowane.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości AXA Direct udostępniła zestawy najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi, przyporządkowane do poszczególnych etapów.

- Szkoda komunikacyjna najczęściej oznacza dla poszkodowanego dużą ilością stresu i niepewności. Ufamy, że dostarczając naszym klientom aktualne i rzetelne informacje o krokach, przez jakie przechodzimy na drodze do wypłaty odszkodowania, jesteśmy w stanie zmniejszyć przykre doznania związane ze szkodą i budować partnerskie relacje – komentuje Mariusz J. Sarnowski, Dyrektor Departamentu Likwidacji Szkód w AXA Direct.

Kolejną funkcjonalnością serwisu jest interaktywna lista dokumentów, które poszkodowany powinien dostarczyć do ubezpieczyciela, w celu sprawnej likwidacji szkody. Lista jest na bieżąco automatycznie aktualizowana, pokazuje które dokumenty wpłynęły już do likwidatora, a które są jeszcze oczekiwane. Rozwiązanie to pozwoli na szybsze kompletowanie niezbędnej dokumentacji, a zatem także szybszą wypłatę odszkodowania.

AXA Direct planuje dalszy rozwój serwisu – trwają prace nad rozbudową funkcjonalności obsługi dokumentów szkodowych. Docelowo klienci otrzymają możliwość dołączania w systemie wymaganych dokumentów, jak również podgląd dokumentów dotyczących szacowanych kosztów napraw i podjętej decyzji o wypłacie odszkodowania. Wówczas niemal cały proces likwidacji szkody poszkodowany będzie w stanie przeprowadzić „online”.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, AXA Direct dąży do tego, aby korzystający z serwisów internetowych klienci, mogli samodzielnie załatwić jak najwięcej bieżących spraw w dogodnym dla siebie czasie i miejscu. Wprowadzane udogodnienia sprawią, że klienci zaoszczędzą czas, dotychczas wykorzystywany na wykonywanie telefonów i przesyłanie dokumentów pocztą tradycyjną. 

Źródło: AXA Direct
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczenie na życie - rodzaj ubezpieczenia, które przede wszystkim ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.