X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Raport: OC i AC nowego samochodu rok temu i dziś – czy towarzystwa promują AC?

2011-08-16 10:52 wtorek
Przyglądamy się ubezpieczeniom
W kalkulacji dążyliśmy do wybrania pakietu zapewniającego możliwie pełną i korzystną dla klienta ofertę – nie tylko pod względem cenowym, ale także w przypadku likwidacji szkody.
 
Przyjęte w kalkulacjach sumy ubezpieczenia NNW są analogiczne do tych sprzed roku i mieszczą się w granicach 10-20 tys. zł (w zależności od towarzystwa).
 
Inne szczegóły kalkulacji:
 
Allianz:
* Składka wyliczona ze zniesionym udziałem własnym przy kradzieży.
** Nieredukcyjna suma ubezpieczenia (pozwala zachować tą samą sumę ubezpieczenia pomimo wypłaty odszkodowania – po szkodzie nie będzie konieczne doubezpieczenie samochodu).

Compensa:
* Stała suma ubezpieczenia (opcja stałej sumy ubezpieczenia zapewnia stałą wartość pojazdu w trakcie trwania umowy – tzn. wartość pojazdu nie zmniejsza się wraz ze spadkiem wartości rynkowej pojazdu).

HDI:
* Składka wyliczona ze zniesionym udziałem własnym w szkodach kradzieżowych.
Liberty Direct:
** Składka wyliczona ze zniesionym udziałem własnym.
 
Link4:
* Składka wyliczona ze zniesionym udziałem własnym.
** Stała suma ubezpieczenia, naprawy w warsztacie autoryzowanym.
 
MTU:
* Nieredukcyjna suma ubezpieczenia
PZU:
**Składka wyliczona ze zniesionym udziałem własnym.
*** Stała suma ubezpieczenia.
**** Nieredukcyjna suma ubezpieczenia.
 
Warta:
* Warta ma całkowicie inny system naliczania zniżek i zwyżek. W tym momencie nie liczy się, ile właściciel lub współwłaściciel posiada zniżek w OC i AC. Przy OC liczy się ilość lat posiadania ubezpieczenia OC, wiek właściciela, ilość szkód w ciągu ostatnich 3 lat, a zniżki w AC ustala się na podstawie zniżek w OC. Oświadczenia na temat szkód klienta są przez Wartę sprawdzane w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym.
** Stała suma ubezpieczenia.
*** Nieredukcyjna suma ubezpieczenia.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Główny Ubezpieczony - Ubezpieczony wskazujący osoby objęte ochroną ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.