X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 26 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Terminowe ubezpieczenie „Bezpieczny na drodze” w ofercie TU Polisa Życie

2011-01-07 08:06 piątek
W ofercie Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie POLISA-ŻYCIE możemy znaleźć terminowe Ubezpieczenie na Życie i od Następstw Wypadków Komunikacyjnych „Bezpieczny na drodze”. Jest to przede wszystkim indywidualny pakiet o charakterze ochronnym, w ramach którego ubezpieczyciel gwarantuje wypłatę określonej sumy ubezpieczenia w razie zgonu Ubezpieczonego, zgonu Ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego, orzeczenia u Ubezpieczonego trwałego uszczerbku na zdrowiu, trwałej całkowitej niezdolności do pracy w wyniku wypadku komunikacyjnego oraz pobytu w szpitalu.

Do ubezpieczenia może przystąpić osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych i która nie ukończyła 64 lat. Ubezpieczenie na Życie „Bezpieczny na Drodze” ma charakter terminowy, tzn. zawierane jest na czas określony, nie krótszy niż 1 rok i nie dłuższy niż do końca roku polisowego, w którym Ubezpieczony ukończy 65 lat.

Korzyści dla ubezpieczonego:
  • poczucie bezpieczeństwa dla Ubezpieczonego i jego bliskich'
  • poszkodowany w wypadku komunikacyjnym otrzyma świadczenie: z tytułu pobytu w szpitalu, pobytu na oddziale OIOM, z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu. Środki niezbędne do rehabilitacji Ubezpieczonego zapewni gwarantowana renta w przypadku orzeczenia trwałej całkowitej niezdolności do pracy w wyniku nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego. Renta płatna jest przez okres 120 miesięcy (10 lat). W razie zgonu Ubezpieczonego w wypadku komunikacyjnym jego najbliżsi otrzymają świadczenie w wysokości 100 000 zł;
  • Ubezpieczony ma możliwość wskazania i zmiany Beneficjenta w każdym momencie trwania umowy.

Źródło: TU POLISA-ŻYCIE

OZZobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wiek Ubezpieczonego - definiowany jest jako różnica pomiędzy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.