X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie AC z assistance w standardzie

2011-03-21 08:06 poniedziałek
Europ Assistance Polska z dn. 1 marca 2011 został nowym operatorem UNIQA TU SA  w zakresie pakietów assistance samochodowego dodawanego do ubezpieczeń AC. Usługi assistance obejmują zdarzenia na terenie Polski i Europy.

Wraz z zakupem ubezpieczenia AC w UNIQA TU SA klienci otrzymają pakiet usług assistance. W razie wypadku, awarii bądź kradzieży pojazdu, klienci mogą liczyć na całodobową i bezpłatną pomoc: naprawa pojazdu na miejscu lub holowanie pojazdu do najbliższego ASO. Ponadto, klienci mogą liczyć na organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania, organizację dalszej podróży oraz odbiór pojazdu po naprawie. Do dyspozycji klientów są również całodobowe infolinie: turystyczna i drogowa.

Poza ofertą assistance STANDARD dodawaną nieodpłatnie do ubezpieczeń AC, dostępne są inne, odpłatne warianty assistance. Różnią się one zarówno zakresem terytorialnym, jak i wyborem świadczeń.  
W wariancie KOMFORT A, oprócz świadczeń standardowych, klienci otrzymają również pomoc w razie braku paliwa, przebicia lub uszkodzenia opony, a także utraty lub zatrzaśnięcia kluczyków. Wariant KOMFORT B obejmuje swoim zakresem zdarzenia mające miejsce jedynie na terenie Polski. W tym wariancie kierowcy mogą liczyć na wynajem pojazdu zastępczego w sytuacji, wypadku, awarii lub kradzieży pojazdu.
Wariant KOMFORT C to oferta assistance medycznego. W razie nagłego zachorowania lub wypadku, klienci mogą liczyć na natychmiastową pomoc medyczną, a także wizytę pielęgniarki, przewóz medyczny oraz kierowcę zastępczego.

- Każdy kierowca ma inne doświadczenia i woli zabezpieczyć się przed różnymi zdarzeniami. Dlatego stworzyliśmy wraz z UNIQA TU SA taki program, który sprosta oczekiwaniom wielu klientów. Różnorodność wariantów i dostępnych świadczeń zapewni pomoc klientom zarówno w poważnych sytuacjach dotyczących ich zdrowia, ale także w bardziej prozaicznych, jak na przykład zatrzaśnięcie kluczyków. Warto podkreślić, że to klient sam podejmuje decyzję jaki wariant jest dla niego najlepszy i samodzielnie modyfikuje zakres swojego ubezpieczenia - dodaje Urszula Szwarc, Key Account Manager, Europ Assistance Polska.

Wszystkie warianty obejmują swoją ochroną zarówno kierowcę, jak i pasażerów uszkodzonego pojazdu.

Informacja prasowa Europ Assistancez dnia 15.03.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Multiagent - agent, który wykonuje czynności agencyjne ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.