X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 36 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie Interrisk z PEŁNYM assistance

2010-08-24 08:23 wtorek
Europ Assistance Polska we współpracy z InterRisk S.A. Vienna Insurance Group opracowała nowy wariant ubezpieczenia komunikacyjnego wraz z assistance. Wariant PEŁNY różni się zakresem usług od dostępnych na rynku wariantów PODSTAWOWEGO I ROZSZERZONEGO.

PEŁNY wariant ubezpieczenia wraz z assistance zapewni klientom InterRisk S.A. Vienna Insurance Group pomoc w sytuacji awarii pojazdu, jego kradzieży lub wypadku. W razie konieczności Europ Assistance Polska zapewni holowanie pojazdu do miejsca wskazanego przez Ubezpieczonego w promieniu do 200 km od miejsca zdarzenia.

Ponadto, Ubezpieczonym przysługuje pomoc w usprawnieniu pojazdu na miejscu lub samochód zastępczy do 7 dni w sytuacji awarii i do 14 dni w razie wypadku lub kradzieży. Jeżeli zdarzenie ma miejsce z dala od miejsca zamieszkania, PEŁNY wariant ubezpieczenia  zapewni zakwaterowanie w hotelu lub transport Ubezpieczonego do miejsca zamieszkania bądź docelowego miejsca podróży. W ramach oferowanego assistance, klienci InterRisk S.A. Vienna Insurance Group mogą liczyć na odbiór pojazdu po naprawie lub jego złomowanie. Dodatkowo Ubezpieczonym przysługuje dowóz paliwa a także organizacja zmiennika kierowcy, gdy ten w wyniku nagłego zachorowania lub wypadku nie będzie mógł kontynuować podróży.

Klienci decydujący się na PEŁNY wariant ubezpieczenia komunikacyjnego z assistance otrzymają również całodobowy dostęp do infolinii motoryzacyjnej, podróżniczej, medycznej i prawnej.Kontakt::

Joanna Bełza
Head of PR & Marketing
tel. 0-22 205 50 04
E-mail: Joanna.Belza@europ-assistance.pl    

Małgorzata Morańska
PR & Marketing Specialist
tel. 0-22 205 50 15
E-mail: Malgorzata.Moranska@europ-assistance.pl

Informacja prasowa Europ Assistance z dnia 23.08.2010 r.

Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Rocznica polisy - każda kolejna rocznica daty zawarcia ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.