X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie samochodu w Gefion Insurance

2017-11-09 11:52 czwartek
Gefion InsuranceSKUTECZNE WYPOWIEDZENIE UMOWY OC W GEFION

 

Chcesz szybko wypowiedzieć umowę ubezpieczenia OC w Gefion?

Użyj poniższego przycisku lub wydrukuj czysty wzór wypowiedzenia, który znajdziesz tutaj.
Otrzymany dokument wyślij, korzystając z jednej z poniższych metod:

Pocztą na adres: Polins Sp. z o.o., ul. Gabriela Narutowicza 18, 99-320 Żychlin, Polska lub mailem na adres: wnioski@polins.pl

Uwaga!

Masz polisę Gefion kupioną przez Internet bądź u Agenta? Zadzwoń jak najszybciej na infolinię rankomat.pl pod nr. 22 270 00 36, aby uzyskać bezpłatną pomoc w związku z zaprzestaniem sprzedaży i odnowień polis Gefion.

 
Działalność biznesowa firmy Gefion Insurance A/S została wstrzymana. Oznacza to, że polisy tego towarzystwa ubezpieczeniowego nie będą sprzedawane i wznawiane. Tym samym umowy zawarte z Ubezpieczycielem nie zostaną przedłużone.

W związku z zaistniałą sytuacją rankomat.pl uruchomił dedykowaną infolinię, na której mogą Państwo uzyskać pomoc dotyczącą zaistniałej sytuacji i możliwych scenariuszy jej rozwoju. Infolinia dostępna jest w godzinach: poniedziałek - piątek 9:00 - 21:00 pod numerem telefonu 22 270 00 36.

Po godzinach pracy infoliniiprosimy o kontakt mailowy pod adresem: obsluga@rankomat.pl

Stanowisko w tej sprawie zajęła już Komisja Nadzoru Finansowego.
Sprawdź komunikat

Poniżej znajduje się także pismo polskiego przedstawiciela firmy Gefion. Polins sp. z o. o. potwierdza w nim
wstrzymanie wznowień polis oraz sprzedaży nowych.


Pismo przedstawiciela


Pamiętaj o własnoręcznym podpisie. Bez tego podpisu towarzystwo ubezpieczeniowe nie zaakceptuje wysłanego wypowiedzenia.Gefion Insurance to duńska firma, działająca w obszarze ubezpieczeń na terenie Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Litwy, Łotwy, Estonii, a od niedawna także Polski. Obsługą polskich klientów towarzystwa zajmuje się obecnie firma Polins. Gefion posiada w swojej w ofercie ubezpieczenia komunikacyjne:
 
●     OC,
●     Autocasco,
●     Autopomoc,
●     OC graniczne

Towarzystwo ubezpieczeniowe Gefion Insurance zapewnia kompleksową obsługę klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dużych klientów korporacyjnych.
 

OC Gefion Insurance

Gefion oferuje standardowe ubezpieczenie OC, obowiązkowe dla właścicieli wszystkich zarejestrowanych w Polsce aut. Zakres polisy regulowany jest ustawowo, dzięki czemu ubezpieczony zostaje objęty taką samą ochroną, jak w każdym towarzystwie.
 
Każdy ubezpieczony w ramach OC klient, może zgłosić się do Gefion Insurance z prośbą o bezpłatne wystawienie Zielonej Karty. Jest to dokument potwierdzający posiadanie polskiego ubezpieczenia OC, niezbędny podczas poruszania się autem na terenie krajów należących do tzw. Systemu Zielonej Karty.
 

Autopomoc w Gefion Insurance

Autopomoc to usługa działająca na zasadzie znanego assistance. Dostępna jest dla klientów, którzy wykupili wcześniej ubezpieczenie OC w Gefion Insurance. Ponieważ polisa sprzedawana jest jako dodatek do OC, terminy obowiązywania obu ubezpieczeń w pełni się pokrywają.
 
W ramach usługi Autopomoc, ubezpieczony może liczyć na zorganizowanie i pokrycie kosztów holowania unieruchomionego na skutek kolizji lub wypadku samochodu do najbliższego warsztatu, ewentualnie miejsca wskazanego przez kierowcę, jednak odległość ta nie może przekroczyć 50 km od miejsca zdarzenia.
 

Zgłoszenie szkody w Gefion Insurance

Gefion Insurance bardzo uprościł proces zgłoszenia szkody komunikacyjnej, dzięki czemu klienci towarzystwo mogą przejść przez ten proces bardzo sprawnie. Wystarczy wypełnić formularz internetowy lub skontaktować się telefonicznie z przedstawicielem firmy: +48 22 292 24 48.
 
Chcesz kupić tanie OC? Sprawdź oferty różnych ubezpieczycieli w naszej porównywarce OC na ubezpieczamy-auto.pl. To tylko 2 minuty!

Kontakt z Gefion Insurance:

Polins Sp. z o.o.
Ul. Gabriela Narutowicza 18,
99-320 Żychlin, Polska

Infolinia Gefion Insurance:

22 292 24 48
Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kradzież z włamaniem - taki sposób bezprawnego zaboru cudzego ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.