X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 28 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

W WARCIE 60% zniżki już po 3 latach bezpiecznej jazdy

2010-10-20 08:18 środa
WARTA wprowadziła nowe, bardziej przyjazne zasady udzielania zniżek bezszkodowym kierowcom. Już po 3 latach można otrzymać 60% zniżki z tytułu bonus malus.

Statystycznie, po 3 latach bezwypadkowej jazdy, kierowca może liczyć na 28,7% w OC i AC. Na maksymalne zniżki bonus-malus trzeba pracować 7 lat i 2 miesiące.

W WARCIE każdy kierowca, który ukończył 30 lat, ma polisę OC co najmniej od 3 lat (u dowolnego ubezpieczyciela) i przez ten czas nie spowodował żadnego wypadku, otrzyma maksymalną – 60% zniżkę za bezszkodowość. Taką samą zniżkę dostanie w autocasco, jeśli w ostatnim roku nie korzystał z odszkodowania z tej polisy.

W przypadku bardziej doświadczonych kierowców, którzy ukończyli 35 lat, WARTA nie wymaga nawet indywidualnej historii ubezpieczenia OC. Aby w składce została uwzględniona maksymalna, 60% zniżka za bezszkodowość, wystarczy fakt, że kierowca nie był sprawcą wypadku w ciągu ostatnich 3 lat.

To najlepsza oferta dla osób, które od lat bezpiecznie korzystają z samochodów służbowych i nie mogą legitymować się historią własnego ubezpieczenia OC lub AC.

Większość rozwiązań proponowanych przez firmy ubezpieczeniowe wynika z badań nad statystycznym klientem. WARTA wie, że każdy klient jest wyjątkowy, ma inne potrzeby i doświadczenie. Zauważyliśmy, że jeśli kierowca już od trzech lat korzysta bezszkodowo z pojazdu, znacząco rosną jego szansę na kontynuację tego doświadczenia w przyszłości. Szacujemy, że w Polsce ok. 8,5 mln takich kierowców korzysta bezpiecznie z dróg i do nich głównie adresujemy naszą ofertę – mówi Paweł Szczęśniak, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Komunikacyjnych w TUiR WARTA.

Dzięki współpracy z UFG, WARTA nie wymaga żadnych zaświadczeń dokumentujących bezszkodowość.

Co ważne, nie jest to tylko okresowa promocja. Kierowca nabywa 60% zniżkę wg systemu bonus-malus i jeśli nie spowoduje szkód, zachowa do niej prawo przy zawieraniu polis komunikacyjnych w WARCIE w kolejnych latach.

Do grona bezpiecznych kierowców WARTA zaliczyła też rodziców dzieci do 12 lat i doświadczonych kierowców, którzy ukończyli 50 lat i mają samochody starsze niż 10 lat.

Rodzice mogą liczyć na dodatkową – 5 % zniżkę, a starsi, bezpieczni kierowcy nawet do 30%.

Kontakt:

Monika Nowakowska
Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura Public Relations
rzecznik@warta.pl
Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa WARTA S.A.
ul.: Giełdowa 7/9
01-211 Warszawa
tel.: (+48 22) 634 54 62
fax: (+48 22) 634 56 08

Informacja prasowa Wart z dnia 19.10.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy - forma inwestowania kapitału w celu ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.