X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia komunikacyjne

Zmiany w ustawie o obowiązkowym ubezpieczeniu OC komunikacyjnymGrupa robocza ds. przeglądu prawa ubezpieczeń gospodarczych Rady Rozwoju Rynku Finansowego zakończyła prace. Jest szansa, że zaproponowane zmiany zaczną obowiązywać już od początku 2009 roku. Dla ...
Czytaj więcej »
To, że społeczeństwo polskie się bogaci potwierdzi praktycznie każdy. Maleje bezrobocie, zarabiamy coraz więcej co, mimo rosnących cen powoduje, że w naszej kieszeni jest coraz więcej ...
Czytaj więcej »
Coraz więcej skarg z tytułu automatycznego przedłużenia polisy OC otrzymuje Rzecznik Ubezpieczonych. Największe niezadowolenie wzbudzają PZU, MTU, Allianz, AXA Ubezpieczenia i Link 4.
Czytaj więcej »

Zniżka za zawód

2008-09-10 10:21 środa
Towarzystwa najchętniej oferują zniżki na polisy komunikacyjne nauczycielom, policjantom i prokuratorom - wynika z sondy „rzeczpospolitej”.
Czytaj więcej »

Rzecznik walczy o wydrukowane polisy OC

2008-09-08 10:16 poniedziałek
Rzecznik Ubezpieczonych zaproponował Ministerstwu Finansów zmianę zapisu w polskim prawie dotyczącego elektronicznego potwierdzenia posiadania polisy OC. Kilkaset tysięcy kierowców jest ubezpieczonych w towarzystwach direct ma do ...
Czytaj więcej »

Policja sprawdzi OC przez telefon

2008-09-05 10:39 piątek
Za brak przy sobie polisy OC kierowca płaci mandat 50 złotych, a jego samochód jest odprowadzany na policyjny parking. Zdaniem posłów to zbyt surowa kara. Nadzwyczajna ...
Czytaj więcej »
pierwsza | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | <35>
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Niedoubezpieczenie - sytuacja, w której zgłoszona suma ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.