X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 48 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Za co ubezpieczyciel przyzna Ci zniżkę na ubezpieczenie komunikacyjne?

2011-01-17 09:06 poniedziałek
Za co ubezpieczyciel przyzna Ci zniżkę na ubezpiec
Teraz, gdy towarzystwa ubezpieczeniowe podniosły ceny polis komunikacyjnych, warto wiedzieć, za co możemy otrzymać zniżki. Wielu z nas nie wie, że nie tylko dzięki bezszkodowej jeździe możemy za ubezpieczenie zapłacić mniej.

Ubezpieczyciel może nam obniżyć cenę polisy za:
  • bezszkodowy przebieg ubezpieczenia,
  • posiadanie dzieci (towarzystwa zakładają w swoich szacunkach, że rodzice jeżdżą znacznie ostrożniej od bezdzietnych kierowców),
  • markę samochodu (niektóre marki samochodów cieszą się mniejsza popularnością wśród złodziei, większość towarzystw ubezpieczeniowych docenia ten fakt i oferuje zniżki dla posiadaczy odpowiednich marek),
  • wiek właściciela pojazdu,
  • dodatkowe zabezpieczenia (jeżeli samochód posiada dodatkowe zabezpieczenia antywłamaniowe lub nowoczesne technologie pozwalające zlokalizować samochód, to prawie zawsze można liczyć na sporą obniżkę kosztów polisy).
Warto pamiętać, że nie trzeba zgadzać się od razu na cenę zaproponowaną przez ubezpieczyciela. Należy potargować się, bo przecież "towar wart jest tyle, ile ktoś za niego zapłaci". Można również wspomnieć o rozbieżności ceny proponowanej w Internecie, a tej bezpośrednio w biurze.

OZ
Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
Najczęściej kradzione
  • VOLKSWAGEN PASSAT
  • VOLKSWAGEN GOLF
  • AUDI A4
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Diagnostyka - rozpoznawanie choroby przez wykwalifikowany personel ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.